BOLAYIR NAMIK KEMAL SPOR KLUBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOLAYIR NAMIK KEMAL SPOR

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Internet Hızlandırma(Program Değildir!!!)
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 7:13 pm tarafından Love_Me

» FORMAT SONRASI PROGRAMLAR 2009 | 1.80 GB
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 7:10 pm tarafından Love_Me

» Microsoft Office 2007 Türkçe indir Full Ofis 2007 download
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 7:08 pm tarafından Love_Me

» Windows Xp CDSi Hazırlamak Istıyorsan Tıkla
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 7:06 pm tarafından Love_Me

» Resimlerinizi El İle Çizilmişe BenzeTin
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 6:55 pm tarafından Love_Me

» Teteler düğünde - 2
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 6:53 pm tarafından Love_Me

» sa millet...
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 6:49 pm tarafından Love_Me

» Site Nasıl Olmuş
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 6:48 pm tarafından Love_Me

» sizce hangisi ?
okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 1:37 pm tarafından KoPuK_VeLeT

< class="" height="25">
HABERLER

okulumuza ısmını verdıgımız ?

YazarMesaj
aykut_ahmet
Co admin
Co admin
aykut_ahmet

Erkek
TAKIM : okulumuza ısmını verdıgımız ? Fb10

okulumuza ısmını verdıgımız ? Empty
MesajKonu: okulumuza ısmını verdıgımız ?   okulumuza ısmını verdıgımız ? Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:36 pm

Nuriye AK
5.4.1968-11.6.1993

5.4.1968 tarihinde Çanakkale İli Gelibolu ilçesinde doğan ve bekar olan Nuriye AK'ın babası Salim, annesi Nigar'dır.
Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Nuriye AK, 24 Temmuz 1992 tarihinde Diyarbakır İli Merkez Buçuktepe Köyü İlköğretim Okulu öğretmenliğine atanmıştır. Bu görevde iken, 11.6.1993 tarihinde oturmakta olduğu lojmanda şehit edilmiştir.
Adı Çanakkale İli Gelibolu İlçesi bolayır Beldesibde bir ilköğretim okuluna ve Gelibolu İlçesinde bir sokağa verilmiştir.
(yanı bızım beldemızdekı okula)

okulumuza ısmını verdıgımız ?
1 sayfadaki 1 sayfası